Vanish Plekieemaldus sprei 500ml

4.12

Laoseis: 142 laos

Kasutage Vanish Oxi Action Sprayd pleki otseseks eeltöötlemiseks. Selle võimas koostis tungib sügavale kiududesse, et hävitada ka raskemad plekid nagu mustus ja rasv kraedel ja kätistel.
Koostisosad:
Koostis (koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com): 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, anioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained.
Kasutusjuhend:
Kasutamine: Keerake otsik asedisse „ON“. Pihustage plekile ja laske toimida kuni 5 minutit. Seejärel peske nagu tavaliselt. Parima tulemuse saamiseks töödelge plekke nii kiiresti kui võimalik ja pihustage pleki mõlemale poolele.
Kasutusnõuanded:
– Järgige alati pesemisjuhiseid rõivaeseme või kanga hoolduslipikul.
– Pihustage plekkidele, hõõruge õrnalt, laske 1-5 minutit toimida, seejärel peske nagu tavaliselt.
– Ohutu värvilistele ja valgetele riideesemetele, kui kasutada vastavalt tootja juhistele.
– Kontrollige värvikindlust, testides toodet kanga silmapaistmatul või varjatud kohal. Loputage ja laske kuivada.
– Ärge kasutage villal, siidil või nahal.
– Ärge kasutage viimistletud või kaetud pindadel – näiteks puit, metallid jne.
– Ärge pihustage toodet metallkinnititele ja/või tulekindla viimistlusega kangastele.
– Ärge kasutage rõivastel, mida soovitatakse ainult keemiliselt puhastada.
– Ärge jätke eeltöödeldud või leotatud rõivaid otsese kuumusallika või päikesevalguse kätte enne pesemist või põhjalikku loputamist.
– Ärge laske tootel rõivaesemel kuivada (kokkupuute aeg kuni 5 minutit).
*kui kasutada vastavalt tootja juhistele.

Ohutus:
HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib söövitada metalle. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida üksnes originaalpakendis. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Pihustatavat ainet mitte sisse hingata. Pärast käitlemist pesta käsi. Tundliku naha korral on soovitatav kanda kaitsekindaid. Mitte kokku segada teiste toodetega.

Kaal 0.500 kg
Ostukorv
Scroll to Top